Wastafelonderkast Lagon - 64x33x78cm - 2 deuren - zwart/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wastafelonderkast Lagon 64x33x78cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en zwart. Met twee deuren en één legplank.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelonderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB370230 |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 32,90 cm |
| Lengte Product - cm | 64,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,70 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De badkamercollectie Lagon combineert een warme houtlook met een strak, modern design en creëert zo een stijlvolle en rustgevende sfeer in elke badkamer. De combinatie van eikdecor met contrasterende donkere fronten zorgt voor een eigentijdse uitstraling met karakter. Deze wastafelonderkast is uitgerust met twee deuren, waarachter zich een legplank bevindt. Hierdoor heb je voldoende opbergruimte voor handdoeken, verzorgingsproducten of andere badkamerspullen. Ontdek de volledige collectie Lagon op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA