Kolomkast Lagon - 69x33x201cm - 4 deuren & 1 lade - zwart/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kolomkast Lagon 69x33x201cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en zwart. Met vier deuren, één lade en twee open vakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 40 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB370229 |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 33,10 cm |
| Lengte Product - cm | 69,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 201,50 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De badkamercollectie Lagon combineert een warme houtlook met een strak, modern design en creëert zo een stijlvolle en rustgevende sfeer in elke badkamer. De combinatie van eikdecor met contrasterende donkere fronten zorgt voor een eigentijdse uitstraling met karakter. Deze kolomkast is uitgerust met vier deuren waarachter je allerlei badkamerbenodigdheden netjes en uit het zicht kan opbergen. De opberglade is ideaal voor kleinere badkamerspullen en verzorgingsproducten. Dankzij de twee open vakken heb je al jouw essentiële producten steeds bij de hand. Zo geniet je van een stijlvolle en georganiseerde badkamer. Ontdek de volledige collectie Lagon op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA