Wandrek Stella - 45x15x40cm - walnootdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandrek Stella 45x15x40cm uit spaanplaat met afwerking in walnootdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0202006617 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 14,50 cm |
| Lengte Product - cm | 45,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,20 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef je interieur een moderne en functionele upgrade met het Stella wandrek. Dit elegante wandrek uit spaanplaat combineert warme walnootdecor met een strak metalen frame, waardoor het een perfecte aanvulling is op zowel industriële als moderne interieurs. Met twee stevige planken biedt dit wandrek voldoende ruimte voor boeken, planten en decoratieve items. Ontdek meer wandrekken en wandplanken op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob