Wandrek Parola - 115x14x103cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandrek Parola 115x14x103cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0201003852 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 14,50 cm |
| Lengte Product - cm | 115,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 103,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef jouw interieur een eigentijdse en georganiseerde uitstraling met het wandrek Parola. Het wandrek is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Dit unieke, speels gevormde wandrek combineert modern design met praktische opbergruimte, waardoor het een stijlvolle toevoeging is aan elke kamer. Met negen compartimenten biedt dit wandrek voldoende ruimte om je mooiste boeken, souvenirs of foto's uit te stallen. Ontdek meer wandrekken en wandplanken op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob