Wandrek Montera - 108x22x107cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandrek Montera 108x22x107cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0201000288 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 107,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 107,20 cm |
| Stijl | Design |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het wandrek Montera is de perfecte combinatie van modern design en functionele opbergruimte. Het rek is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Dankzij de strakke witte afwerking past Montera moeiteloos in diverse woonstijlen, van Scandinavisch tot minimalistisch. Dit speels vormgegeven wandrek biedt voldoende plek voor boeken, decoratieve items en planten, terwijl het een stijlvolle touch aan je interieur toevoegt. Ontdek al onze wandplanken en wandrekken op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob