Wandrek Emmy - 64x22x85cm - antraciet/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandrek Emmy 64x22x85cm uit spaanplaat met afwerking in antraciet en eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0204032446 |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 64,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef je interieur een moderne en speelse uitstraling met het wandrek Emmy. Het rek is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De combinatie van antraciet en eikdecor en het eigentijds design zorgt voor een trendy uistraling die past in zowel minimalistische als industriële interieurs. Gebruik het wandrek als boekenrek, of stal je mooiste accessoires of souvenirs uit. Ontdek meer wandrekken en wandplanken op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob