Vita Wandplank - Eiken naturel en zwart | 36x36x36 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Vita Wandplank - Eiken naturel en zwart | 36x36x36 cm
€ 48,95
€ 66,00
Kleur
Veilig betalen
Deze moderne Vita Wallshelf heeft een strakke eikenhouten look met een duurzaam zwart frame. Hij is ideaal voor kleine ruimtes, meet 36x36x36 cm en is gemaakt van stevig staal, spaanplaat en melaminefolie.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HN4282245 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 36,00 cm |
| Lengte Product - cm | 36,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 36,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Vita Wandplank in Naturel biedt een stijlvolle en functionele opbergoplossing voor je huis. Met een strakke eiken afwerking en een modern zwart frame meet deze wandplank 36x36x36 cm, waardoor hij ideaal is voor elke kamer. Gemaakt van duurzaam staal, spaanplaat en melaminefolie, is deze wandplank gemaakt om lang mee te gaan. Voeg een vleugje elegantie toe aan je ruimte en houd deze georganiseerd met de Vita Wandplank.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's