Tv-meubel Jaipur - 176x40x45cm - 3 deuren - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tv-meubel Jaipur - 176x40x45cm - 3 deuren - eikdecor
€ 269,00
€ 441,00
Veilig betalen
Tv-meubel Jaipur 176x40x45cm uit MDF met afwerking in melamine in eikdecor. Met drie deuren.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 33.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000109081 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 176,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Verfraai je woonkamer met het stijlvolle Jaipur TV-meubel. Dit meubel is gemaakt van topkwaliteit eiken melamine met ruwe afwerking en een mat zwart gepoedercoat stalen onderstel en is niet alleen duurzaam maar ook visueel aantrekkelijk. Met een ruim frame, 3 deuren en een plank kun je al je media-apparaten en accessoires gemakkelijk opbergen. Het strakke ontwerp van het meubel geeft elke ruimte een modern tintje. Met zijn afmetingen van 176,4x40x45 cm is het de perfecte maat voor elke tv. Upgrade vandaag nog je home entertainment ervaring met het Jaipur TV-meubel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's