Dressoir Jaipur - 180x40x70cm - 2 deuren & 1 lade - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Dressoir Jaipur - 180x40x70cm - 2 deuren & 1 lade - eikdecor
€ 395,00
€ 667,00
Kleur
Veilig betalen
Dressoir Jaipur 180x40x70cm uit MDF met afwerking in melamine in eikdecor. Met twee deuren en één lade.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 50.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000023764 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 70,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Het Jaipur dressoir is een strakke en stijlvolle opbergoplossing voor elk huis. Dit dressoir is gemaakt van hoogwaardig MDF met een ruw melamine bovenblad en frame en heeft 2 deuren, een lade en 2 planken voor voldoende opbergruimte. Het onderstel is gemaakt van matzwart ruw gepoedercoat staal, waardoor het een moderne en industriële look heeft. Het lamellenfront voegt een vleugje elegantie toe, terwijl de metalen rails zorgen voor soepel openen en sluiten van de deuren. Het open compartiment is perfect voor het uitstallen van decoratieve items of het opbergen van vaak gebruikte spullen. Met zijn afmetingen van 180x40x70 cm is dit dressoir het perfecte stuk om je woonkamer of eetkamer compleet te maken.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's