Wandrek Retro Rio
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wandrek Retro Rio
€ 32,80
€ 164,00
Veilig betalen
Wit wandrek Retro Rio van MDF, bestaat uit een legplank en een kledingroede.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Childhome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CWWRRRW |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 17,00 cm |
| Lengte Product - cm | 87,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 17,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit witte wandrek maakt deel uit van de Retro Rio-kinderkamer. Het is gemaakt van MDF en bestaat uit een legplank en kledingroede. Onmisbaar om de kamer van jouw kleine spruit opgeruimd te houden!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Childhome
Childhome staat synoniem voor baby- en kinderartikelen van de hoogste kwaliteit. De collectie van Childhome omvat zowel klassieke als trendy meubelen en accessoires. Tijdens de productie wordt veel aandacht besteed aan milieuvriendelijke materialen. Zo wordt enkel hout van herbebossing gebruikt en worden alle schadelijke stoffen en chemicaliën geweerd uit het productieproces. Bovendien voldoen alle producten aan de strenge Europese kwaliteitsnormen. Want alleen het beste is goed genoeg voor jouw kleine schat!
Bekijk alle producten van Childhome ->
Productvragen
Close in
's