Nachtkastje Reverso - 34x40x45cm - met opberglade - wit/roze
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje Reverso 34x40x45cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in wit met roze accenten. Met één opberglade en een open opbergvak.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB289203B |
| Kleur | Wit, Roze |
| Breedte Product - cm | 34,30 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng fantasie en functionaliteit samen met de kinderkamercollectie Reverso. Deze moderne collectie combineert een strak design en slimme opbergoplossingen met een speelse touch. De meubelen zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Dit nachtkastje is niet alleen handig om een glas water of boek op te leggen, maar is ook uitgerust met een opberglade en een open opbergvak om bijvoorbeeld boeken of andere spullen op te bergen. De panelen met roze accenten zijn omkeerbaar en kunnen zo makkelijk aangepast worden naar blauw. Ontdek de volledige collectie Reverso op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA