Set opberglades Reverso - 47x99x22cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set van twee opberglades Reverso 47x99x22cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | CB289202 |
| Gewicht in kg per stuk | 16 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 22,20 cm |
| Lengte Product - cm | 46,90 cm |
| Breedte Product - cm | 99,50 cm |
| Stijl | Modern |
Breng fantasie en functionaliteit samen met de kinderkamercollectie Reverso. Deze moderne collectie combineert een strak design en slimme opbergoplossingen met een speelse touch. De meubelen zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Deze twee opberglades passen perfect onder de bedden Reverso, waardoor de ruimte onder het bed optimaal benut wordt. Zo creëer je handige extra opbergruimte voor boeken, kleren, beddengoed, enz... Ontdek de volledige collectie Reverso op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA