Nachtkastje Cholet - 50x35x24,5 - met lade - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachtkastje Cholet - 50x35x24,5 - met lade - zwart
€ 67,95
€ 117,00
Kleur
Veilig betalen
Modern zwart nachtkastje Cholet met lade, legplank, open vak en muurbevestiging voor compacte ruimtes.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000108452 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 24,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het nachtkastje Cholet is een strak en modern meubelstuk dat perfect is om zowel stijl als functionaliteit aan je slaapkamer toe te voegen. Het zwartgelakte MDF geeft dit nachtkastje een eigentijdse uitstraling die bij elke inrichting past.
De metalen rails en volledig uittrekbare lade maken het gemakkelijk om bij je spullen te komen, terwijl het open vak extra opbergruimte biedt voor boeken, tijdschriften of andere benodigdheden voor het nachtkastje. Met afmetingen van 50x35x24,5 cm is dit compacte nachtkastje perfect voor kleine ruimtes.
Bovendien kun je door de wandbevestiging vloerruimte besparen en je kamer een opgeruimde uitstraling geven. Voeg het nachtkastje Cholet toe aan je slaapkamer voor een praktische en stijlvolle opbergoplossing.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's