Vierkant nachtkastje Cholet in wit UV-geschilderd MDF.
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Vierkant nachtkastje Cholet in wit UV-geschilderd MDF.
€ 67,95
€ 117,00
Kleur
Veilig betalen
Organiseer je slaapkamer met het vierkante nachtkastje Cholet - duurzaam, elegant, compact en eenvoudig te installeren.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.7 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000108451 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 24,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het vierkante nachtkastje Cholet is een stijlvolle en praktische aanwinst voor elke slaapkamer. Dit nachtkastje is gemaakt van wit UV gelakt MDF met metalen rails en heeft een lade met bovenframe en een plank voor het opbergen van al je benodigdheden. De volledig uittrekbare metalen lopers maken het gemakkelijk om bij je spullen te komen, terwijl het open vak extra opbergruimte biedt. Met zijn afmetingen van 50x35x24,5 cm is dit tafeltje perfect voor kleinere ruimtes. De optie voor wandmontage voegt veelzijdigheid toe aan de inrichting van je slaapkamer. Upgrade vandaag nog je slaapkamer met het vierkante nachtkastje Cholet!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's