Ladekast Watson - 119x41x81cm - 6 lades - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ladekast Watson 118,9x41,2x81,2cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in eikdecor. Met 6 lades.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 44.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 6 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB195682 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 41,20 cm |
| Lengte Product - cm | 118,90 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,20 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Voeg stijl en functionaliteit toe aan je interieur met de opbergmeubelen Watson. De collectie combineert een strak Scandinavisch design met praktische opbergruimte, waardoor ze perfect zijn voor de slaapkamer, hal of woonkamer. Het lichte eikdecor met zwarte handgrepen geeft de kast een eigentijdse, rustige uitstraling. Deze commode is uitgerust met zes lades. Hierdoor heb je volop ruimte om kleding, linnengoed of andere huishoudelijke spullen netjes op te bergen. Deze kast is ook verkrijgbaar in wit. Ontdek de volledige collectie Watson op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA