Ladekast Lowell - 3 lades - wit/eikenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ladekast Lowell - 3 lades - wit/eikenhout
€ 309,00
€ 509,00
Veilig betalen
De Lowell ladekast heeft soft close laden en een stijlvol wit MDF frame met eikenhouten onderstel.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 37 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000105740 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Lowell ladekast is een stijlvol en functioneel meubelstuk gemaakt van hoogwaardige materialen. Het bovenblad, het frame en de 3 lades zijn gemaakt van wit gelakt MDF, terwijl de basis gemaakt is van gelakt eikenhout voor extra duurzaamheid. De soft close functie zorgt voor een soepele en geruisloze sluiting, terwijl het compacte formaat van 80x40x80 cm het perfect maakt voor kleine ruimtes. Voeg een vleugje elegantie toe aan je kamer met deze veelzijdige ladekast.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's