Ladekast Göteborg 80cm 3 lades - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ladekast Göteborg met 3 ruime lades, gemaakt van spaanplaat, met pootjes uit massief hout.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN3034 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen van collectie Göteborg creëer je een Scandinavisch geïnspireerd interieur. De mat witte meubelen zijn gemaakt van spaanplaat en hebben massief houten pootjes.
Deze ladekast, die tevens ook als commode voor de slaapkamer kan worden gebruikt, bestaat uit 3 ruime lades met detaillistische handgrepen. Ontdek ook de andere meubelen van de Göteborg-collectie en maak van jouw eetkamer een harmonieus geheel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori