Ladekast Dudek 83cm met 4 lades - fronten in glas - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 51.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM3695-572 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 83,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 102,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat, Glas Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Deze opvallende Dudek-reeks van Germania combineert het beste van een Scandinavische en moderne stijl in Duitse topkwaliteit. De meubels zijn opgebouwd uit spaanplaat in beige en voorzien van een glazen voor- en bovenzijde. Het gewapende veiligheidsglas zorgt ervoor dat het meubel tegen een stootje kan! De metalen handgrepen zijn subtiel weggewerkt en toch eenvoudig te hanteren. Doordat de vier lades van de kast automatisch sluiten, zijn ze bovendien erg eenvoudig in gebruik.
De kwaliteitsvolle ABS-randen en het laagje melamine maken het meubel volledig af. Ontdek de rest van deze reeks, ook beschikbaar in andere uitvoeringen, op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania