Kleerkast Craig-Hamilton eik/matzwart
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kleerkast Craig-Hamilton eik/matzwart
€ 253,20
€ 422,00
Veilig betalen
Kleerkast Craig is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat met Hamilton eikdecor. Het onderstel is gemaakt uit matzwart gelakt MDF en de poten zijn uit massief hout. De kast bestaat uit 2 draaideuren, 1 kledingroede en 1 lade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 56 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB271794 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,70 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,10 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Creëer een lichtrijke en stijlvolle slaapkamer met de Craig-collectie! Het lichte Hamilton eikdecor gecombineerd met de strakke matzwarte accenten zorgen ervoor dat deze meubels gemakkelijk geïntegreerd kunnen worden in zowel een modern als een industrieel interieur. De Craig kleerkast bestaat uit 2 draaideuren met daarachter een kledingroede en onderaan nog een handige lade die u eventueel kunt gebruiken voor het opbergen van beddengoed. Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA
Het Franse merk CBA werd opgericht in 1909 onder de oude naam Demeyere. De meeste van deze meubels worden geproduceerd in Frankrijk en worden gemaakt volgens het concept “Fast furniture” wat betekent dat CBA zijn collecties vlugger vernieuwt om te beantwoorden aan de nieuwste trends en wensen van de consument. In 2005 heeft het merk een PEFC certificaat mogen ontvangen waardoor kiezen voor CBA eveneens een ecologisch verantwoorde keuze is!
Bekijk alle producten van CBA ->
Productvragen
Close in
's