Kledingkast Landwood 80cm met 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
2-deurskledingkast Landwood in landelijke stijl, gemaakt van spaanplaat. Beschikt over 1 legplank, 1 kledingroede en 2 laden.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 50 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN1737 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 51,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 200,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met de meubelen van de Landwood-collectie geef je jouw interieur een landelijke make-over. De witte meubelen stralen rust uit en vormen een mooie combinatie met de subtiele, metalen handgrepen. De meubelen zijn gemaakt van spaanplaat en MDF en zijn afgewerkt met een laagje melamine.
Deze 2-deurskledingkast beschikt over een kledingroede, een legplank en 2 ruime laden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori