Keukenrek Virma - 64x15x35cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Keukenwandrek Virma 64x15x35cm uit spaanplaat met afwerking in wit. Met legplank, drie open vakken en een handdoekrekje.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDM0101000155 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 14,60 cm |
| Lengte Product - cm | 63,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 35,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak optimaal gebruik van je keukenruimte met het keukenrek Virma! Dit wandrekje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit. Dankzij de eenvoudige wandmontage kun je je werkbladruimte vrijhouden en je keuken georganiseerd houden. De legplank bovenaan en de drie open vakken zijn ideaal om kruidenpotjes, mokken en dergelijke te bewaren terwijl de stang onderaan perfect is om vaatdoeken en theedoeken te laten drogen. Het keukenwandrek Virma is ook verkrijgbaar in eikdecor.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob