Kastdeuren Hobby-glas
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kastdeuren Hobby-glas
€ 199,00
€ 227,00
Kleur
Veilig betalen
Kastdeuren vervaardigd uit glas met kleine zwarte handgrepen. Geschikt voor de boekenkasten van Hobby met lengte 79cm.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | PA8316PORV |
| Gewicht in kg per stuk | 8.12 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Vorm | Rechthoek |
| Soft Close | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Transparant, Zwart |
| Materiaal | Glas |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 90,90 cm |
| Lengte Product - cm | 37,10 cm |
| Breedte Product - cm | 4,00 cm |
| Stijl | Modern |
Ga voor een gesofisticeerde look in uw leeshoek door deze glazen kastdeuren van Hobby te gebruiken voor uw Hobby boekenkasten. Maak eindeloze combinaties met andere kastdeuren van dezelfde collectie en style uw leeshoek naar wens. Geschikt voor de boekenkasten met lengte 79 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's