Huisbed Forrest 90x200 met bedtent - massief beukenhout - wit/roze
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Huisbed Forrest 90x200 met bedtent - massief beukenhout - wit/roze
€ 688,00
€ 1.168,00
Kleur
Veilig betalen
FORREST huisbed: Belgisch design gemaakt van hoogwaardig Europees beukenhout. Stijlvolle rustieke look, om te bouwen tot tijdloos kajuitbed. Uitgerust met bedtent.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | VIFOCOHBTX14 |
| Gewicht in kg per stuk | 65.05 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Huisbed |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Huis |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Roze |
| Materiaal | Hout, Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Hoogte Product - cm | 170,00 cm |
| Lengte Product - cm | 207,50 cm |
| Breedte Product - cm | 97,50 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 4 |
Het FORREST huisbed in beuk met bedtent biedt een unieke combinatie van functionaliteit en stijl. Gemaakt van hoogwaardige kwalitatieve beuk, kan het dak eenvoudig worden verwijderd om het bed om te toveren tot een tijdloos kajuitbed. De Forrest collectie straalt kwaliteit uit op elk niveau, met oog voor detail en een stijlvolle rustieke uitstraling. De bedtent in polyester maakt van het bed een fantasierijke plaats om weg te dromen.
Ontdek alle mogelijkheden die de Forrest collectie biedt op onze website.
Ontdek alle mogelijkheden die de Forrest collectie biedt op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's