Huisbed Forrest 90x200cm met rolbed - massief beukenhout - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Huisbed Forrest 90x200cm met rolbed - massief beukenhout - wit
€ 868,00
€ 1.524,00
Kleur
Veilig betalen
FORREST huisbed: Belgisch design gemaakt van hoogwaardig Europees beukenhout. Stijlvolle rustieke look, om te bouwen tot tijdloos kajuitbed. Uitgerust met handige bedlade.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | VIFOCOHBRB14 |
| Gewicht in kg per stuk | 85.55 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Huisbed |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Huis |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte Product - cm | 170,00 cm |
| Lengte Product - cm | 207,50 cm |
| Breedte Product - cm | 97,50 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 4 |
FORREST bedhuis is het perfecte droombed voor elk kind. Dit stijlvolle witte bed van hoogwaardig Europees beukenhout heeft een speels huisvormig ontwerp en creëert een veilige en gezellige slaapomgeving. Het slim ontworpen uitrolbed is ideaal voor logeerpartijtjes of extra opbergruimte. Dit bed combineert moeiteloos functionaliteit met plezier en is een prachtige aanwinst voor elke kinderkamer. Belgisch design op zijn mooist, met een rustieke look die nooit uit de mode raakt. Ontdek de volledige collectie Forrest op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's