Huisbed Forrest 90x200 met bedtent - massief beukenhout/roze
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
FORREST huisbed: Belgisch design gemaakt van hoogwaardig Europees beukenhout. Stijlvolle rustieke look, om te bouwen tot tijdloos kajuitbed. Uitgerust met bedtent.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | VIFOCOHBTX10 |
| Gewicht in kg per stuk | 65.05 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Verstelbaar | Ja |
| Type bed | Huisbed |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Huis |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte Product - cm | 170,00 cm |
| Lengte Product - cm | 207,50 cm |
| Breedte Product - cm | 97,50 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 4 |
Het FORREST huisbed in beuk met bedtent biedt een unieke combinatie van functionaliteit en stijl. Gemaakt van hoogwaardige kwalitatieve beuk, kan het dak eenvoudig worden verwijderd om het bed om te toveren tot een tijdloos kajuitbed. De Forrest collectie straalt kwaliteit uit op elk niveau, met oog voor detail en een stijlvolle rustieke uitstraling. De bedtent in polyester maakt van het bed een fantasierijke plaats om weg te dromen.
Ontdek alle mogelijkheden die de Forrest collectie biedt op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack