Hoekwandrek Folk - 47x22x89cm - walnootdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoekwandrek Folk 47x22x89cm uit spaanplaat met afwerking in walnootdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Hoek |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0202006549 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 46,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 89,20 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het hoekwandrek Folk is de perfecte oplossing om ongebruikte hoeken in huis om te toveren tot een stijlvolle en functionele opbergruimte. Het wandrek is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in walnootdecor. Het slimme ontwerp past perfect in een hoek, zodat je optimaal gebruik maakt van je muren zonder extra vloerruimte in te nemen. Gebruik het rekje om boeken, decoratieve items, planten of andere accessoires die je mooi wilt presenteren. Ontdek al onze wandplanken en wandrekken op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob