Hoekwandrek Bulut - 59x14x55cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoekwandrek Bulut 59x14x55cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Hoek |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0201002916 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 14,50 cm |
| Lengte Product - cm | 59,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,40 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak optimaal gebruik van je hoeken en voeg een moderne touch toe aan je interieur met het hoekwandrek Bulut. Het wandrek is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Het strakke ontwerp en de witte kleur zorgen ervoor dat dit wandrek in elk interieur past. Gebruik het wandrek als boekenrek, of stal je mooiste souvenirs, foto's of decoratie uit. Dankzij het slimme ontwerp dat perfect in een hoek past, wordt de ruimte optimaal benut, waar je het rekje ook wil gebruiken. Ontdek meer wandrekken en wandplanken op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob