Gemotoriseerde relaxfauteuil Mora in donkergrijze stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
De Mora Recliner biedt maximaal comfort en stijl met zijn donkergrijze stof, slanke zwart stalen onderstel en gemotoriseerde rugleuning. 89,5x95x98 cm.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 40.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 46 |
| Zithoogte | 49 |
| Zitdiepte | 55 |
| Hoogte armleuning | 11 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Fauteuil |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Elektrisch |
| Slaapfunctie | Ja |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000091476 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 89,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 98,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Leun achterover en ervaar het comfort van de gemotoriseerde relaxfauteuil Mora! Deze relaxfauteuil past zich aan naar uw lichaam en is op die manier geschikt voor alle leeftijden en groottes. De goed gevoerde zitting en rug zorgen voor optimale ondersteuning. Trek je na een lange werkdag terug in de gemotoriseerde relaxfauteuil Mora!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob