Gemotoriseerde verstelbare 2-zits: Mora, stof Enjoy, donkergrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Gemotoriseerde verstelbare 2-zits: Mora, stof Enjoy, donkergrijs
€ 845,00
€ 1.183,00
Veilig betalen
De Mora 2-zits relaxfauteuil heeft een gemotoriseerde rugleuning, een gedeelde rugleuning en een stijlvolle stoffen afwerking. Geniet van comfort en ontspanning in stijl.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | ACT0000091477 |
| Gewicht in kg per stuk | 67.5 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Hoogte armleuning | 11 |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Met armleuning | Nee |
| Met rugleuning | Nee |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Draaibaar | Nee |
| Zitdiepte | 55 |
| Zithoogte | 49 |
| Zitbreedte | 100 |
| Type bank | Zitbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Elektrisch |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 98,00 cm |
| Lengte Product - cm | 143,50 cm |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
Leun met je partner achterover en ervaar het comfort van de gemotoriseerde relaxfauteuil Mora! Deze relaxfauteuil past zich aan naar uw lichaam en is op die manier geschikt voor alle leeftijden en groottes. De goed gevoerde zitting en rug zorgen voor optimale ondersteuning. Trek je na een lange werkdag terug in de gemotoriseerde relaxfauteuil Mora!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's