Mora 3-zits relaxfauteuil: Enjoy Grijs, Gemotoriseerd
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Mora 3-zits relaxfauteuil: Enjoy Grijs, Gemotoriseerd
€ 1.035,00
€ 1.449,00
Veilig betalen
De Mora 3-zits relaxfauteuil biedt maximaal comfort met gemotoriseerde rugleuning, split back en modern design. Geniet van de stof in donkergrijs.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | ACT0000091478 |
| Gewicht in kg per stuk | 83 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Hoogte armleuning | 11 |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Met armleuning | Nee |
| Met rugleuning | Nee |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Draaibaar | Nee |
| Zitdiepte | 55 |
| Zithoogte | 49 |
| Zitbreedte | 152 |
| Type bank | Zitbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Elektrisch |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Slaapfunctie | Ja |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 98,00 cm |
| Lengte Product - cm | 196,50 cm |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Stijl | Modern |
De Mora 3-zits relaxfauteuil combineert de luxe van een relaxfauteuil met het comfort van een logeerbed. Met de gemotoriseerde rugleuning kan je de zitpositie moeiteloos aanpassen. Bovendien kan de beensteun onafhankelijk worden versteld om lekker weg te zakken na een drukke werkdag.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's