Extra set legplanken Swings - 72x39x1.80cm - linnen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set van 3 legplanken Swings 72x39x1,8cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in linnendecor. Geschikt voor de kledingkasten Swings 148cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Accessoire |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA6802TA15 |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 39,00 cm |
| Lengte Product - cm | 71,70 cm |
| Hoogte Product - cm | 1,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Zorg voor een georganiseerde garderobe met deze extra set legplanken Swings. Deze drie legplanken zijn gemaakt uit spaanplaat met een afwerking in melamine in linnendecor. Met een afmeting van 72x39x1,8cm passen deze planken perfect in de kleerkasten Swings met een breedte van 148cm. Ontdek alle mogelijkheden van de collectie Swings op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot