Ladeblok voor kleerkasten Swings - 50x40x60cm - 3 lades - linnen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ladeblok Swings 50x40x60cm met 3 lades uit spaanplaat met afwerking in melamine in linnendecor. Als extra optie voor de kledingkasten Swings.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Accessoire |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA6802CA3T |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 49,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Zorg voor een georganiseerde garderobe met dit extra ladeblok Swings. Dit ladekastje is gemaakt uit spaanplaat met een afwerking in melamine in linnendecor. De drie lades bieden handige opbergruimte voor bijvoorbeeld sokken, ondergoed of accessoires. Met een afmeting van 49,5x40x160cm past dit ladekastje perfect in de kleerkasten Swings. Ontdek alle mogelijkheden van de collectie Swings op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot