Eettafel Christina 80cm - eik decor
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eettafel Christina 80cm - eik decor
€ 82,80
€ 207,00
Veilig betalen
Vierkante eettafel Christina, gemaakt van spaanplaat met eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18 |
| Hout/look | Eik |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2425 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze moderne keukentafel met elegant design biedt plaats aan 4 personen. De tafel is gemaakt van spaanplaat en is afwerkt in eikdecor. Kies nog enkele bijpassende stoelen uit en geniet van een heerlijk ontbijt aan jouw nieuwe tafel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori
Finori is een Duits bedrijf dat al sinds 2002 zelfbouwmeubelen levert over de hele wereld. Finori’s creatieve team gaat steeds op zoek naar de nieuwste trends en originele oplossingen voor jouw woon-, eetkamer en kantoor. Vaak gebruikte materialen hierbij zijn o.a. hout, metaal, kunststof, glas en stof. Niet alleen prijs-kwaliteit is belangrijk voor Finori, maar ook het milieu neemt bij hen een belangrijke plaats in. Neem hier een kijkje naar ons uitgebreide assortiment Finori-meubelen en laat je verrassen!
Bekijk alle producten van Finori ->
Productvragen
Close in
's