Dressoir Merza 180cm 2 deuren & 4 lades - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Merza in eik, met 2 schuifdeuren en 4 lades.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 76 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Schuifdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000054241 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 44,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Modern, Retro |
| Materiaal | Fineer, Hout Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Massief hout, Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Hier komt een knaller uit het verleden met een eigentijdse twist. Het retro-geïnspireerde onderstel met schuine poten geeft het dressoir zijn kenmerkende nostalgische look. Met 4 ruime lades en 4 vakken achter de beide schuifdeuren biedt het dressoir veel ruimte. De geïntegreerde handgrepen en het geoliede eikenhout geven het meubel een eigentijdse uitstraling. Het massief houten frame bekommert zich om de stevigheid van de kast. Ontdek ook de andere meubelen van deze Merza-reeks bij Emob.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob