Dressoir Maximo 208cm - sonoma eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Maximo met 4 witte laden, 4 deuren en 2 legplanken binnenin. Gemaakt van spaanplaat met afwerking in sonoma eik.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 79 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN1030 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 38,00 cm |
| Lengte Product - cm | 208,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 94,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Dressoir Maximo is uitgerust met 4 witte laden, 2 ruime legplanken binnenin en een grote legplank bovenaan. Deze dressoir is gemaakt van spaanplaat met afwerking in eikdecor (sonoma eik). Dankzij zijn talrijke opbergmogelijkheden is deze kast de ideale oplossing voor jouw gebrek aan opbergruimte in de eet- of woonkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori