Dressoir Lublin met 2 deuren en 4 laden
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Lublin in eikdecor, met 4 witte laden, 2 witte deuren en 2 legplanken, gemaakt van spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 58 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL19601030 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 155,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 87,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Deze moderne dressoir in eikdecor is gemaakt van spaanplaat en is afgewerkt met een laagje melamine. De dressoir bestaat uit 2 hoogglans deuren waarachter telkens een legplank schuilt en 4 hoogglans laden. Ideaal om al jouw keukengerei stijlvol op te bergen!
Dressoir Lublin is ook verkrijgbaar in andere afmetingen. Je ontdekt alle versies op onze site.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink