Dressoir Abaco (2 deuren) - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Dressoir Abaco (2 deuren) - wit
€ 175,00
€ 277,00
Kleur
Veilig betalen
Witte dressoir Abaco van massief dennenhout, met 2 laden, 2 deuren en een legplank.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL20900802 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 43,00 cm |
| Lengte Product - cm | 88,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 87,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef jouw eetkamer een gezellige uitstraling met dressoir Abaco in klassieke stijl. Deze witte kast is gemaakt van massief dennenhout en is stijlvol afgewerkt. Je beschikt over 2 laden, 2 deuren en een legplank. Plaats genoeg dus voor jouw servies of ander keukengerei!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink
Het merk Inter Link werd in juli 1960 opgericht door Wolfgang Link en zijn vrouw Helga in het Duitse Straubenhardt. In 1994 verhuisde het bedrijf zijn hoofdkantoor naar het Franse Seltz in de Elzas-regio, vanwaar het nu nog steeds al zijn activiteiten aanstuurt. Inter Link is gespecialiseerd in zelfbouwmeubelen die naast praktisch en duurzaam ook erg betaalbaar zijn. In onze shop vind je maar liefst ruim 300 producten van Inter Link in landelijke, moderne en industriële stijl. Zo vindt iedereen hier ongetwijfeld zijn gading!
Bekijk alle producten van Interlink ->
Productvragen
Close in
's