Dressoir Korina 120 cm-artisanale eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Korina is gemaakt uit spaanplaat en MDF en heeft zwarte metalen poten. De kast bestaat uit 2 draaideuren, 1 legplank en 3 lades.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 38.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN3305 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 87,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Het warme artisanale eikdecor van dit dressoir zorgt voor sfeer in uw woonkamer. Achter de 2 draaideuren en in de 3 lades is er plaats voor uw mooie glazen, servies en andere tafeldecoratie. Personaliseer uw dressoir door er een mooie kamerplant of andere decoratie op te plaatsen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori