Dressoir Cobe 188cm 2 deuren 3 lades - betonlook/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Cobe uit hoogwaardige MDF, zwart met betonlook.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 87 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9500.402135 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 188,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 79,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Honingraatpaneel Honingraatpanelen zijn panelen, die uit verschillende lagen zijn opgebouwd, waarbij de binnenlaag uit een structuur bestaat, die als een bijenraat is opgebouwd. |
| Aantal pakketten | 3 |
Kan je wat extra opbergruimte gebruiken in huis? En hou je van meubels met een robuuste uitstraling? Dan is dressoir Cobe jouw partner in crime! De kast geeft eender welke kamer een moderne en stijlvolle toets. Naast het trendy design heeft deze dressoir je nog veel meer te bieden. Hij is namelijk uitgerust met 2 deurtjes, 3 handige lades en 4 opbergvakken binnenin. Genoeg plek dus om je mooiste tafeldecoratie en andere spullen op te bergen. Dressoir Cobe is vervaardigd uit MDF van de beste kwaliteit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome