Dressoir Carillon 180cm met vier deuren - marineblauw
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Carillon 180x40x86cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in marineblauw en zwarte metalen handgrepen en pootjes. Met vier deuren, waarvan twee glazen deuren.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 50 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN3531 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 68,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat, Glas Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Geef je woonkamer een trendy en frisse look met de collectie Carillon. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Het klassieke ontwerp wordt gecombineerd met de klassevolle marineblauwe kleur voor een eigentijdse uitstraling. Dit dressoir is uitgerust met twee vitrinedeuren waarachter je jouw mooiste servies of decoratie kunt uitstallen. Achter de twee overige deuren heb je plaats om allerlei spullen netjes op te bergen. Ontdek de volledige collectie Carillon op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori