Commode Tarma 3 deuren 4 lades - antraciet/oud hout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Tarma met 3 deuren en 4 lades. Gemaakt uit spaanplaat in antraciet, met afwerking in oud houtdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 75 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Oude Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-43-887-V5 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 38,00 cm |
| Lengte Product - cm | 152,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 92,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Een commode is nooit misplaatst, zeker niet als het eentje van de Tarma-collectie is. De verschillende modellen zijn gemaakt uit spaanplaat in antracietkleur. De voorkant van de kast is afgewerkt met een decor van oud hout, met daarop strakke handgrepen. Deze commode heeft drie draaideuren met een legplank binnenin. Daartussen vind je een deel met vier lades.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob