Commode Spacio 84cm 2 deuren - grijze eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Spacio met 2 deuren, gemaakt van spaanplaat, decor grijze eik.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO6005-5 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 36,00 cm |
| Lengte Product - cm | 72,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Extra opbergruimte in de woonkamer, slaapkamer of gang creëer je in een handomdraai met deze praktische commode van de Spacio-collectie. De commode is gemaakt van spaanplaat met een decor van grijze eik.
Je kan deze commode individueel gebruiken of in combinatie met de overige opbergelementen van de Spacio-collectie om zo tot een opbergoplossing op maat te komen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau