Commode Seta met 2 deuren en 2 lades - hoogglans grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Seta met 2 deuren en 2 lades. Gemaakt uit grijze spaanplaat met hoogglans afwerking.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 35.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-43-877-N0 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 38,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Kan je wel wat extra opbergruimte gebruiken en ben je op zoek naar een stijlvolle oplossing? Bekijk eens de Seta-reeks en kies de commode(s) die je het liefst ziet. De verschillende modellen zijn gemaakt uit spaanplaat en afgewerkt in hoogglans grijs. Deze commode heeft bovenaan twee lades en daaronder twee draaideuren. Vanbinnen is de kast voorzien van twee legplanken.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob