Commode Peso 2 deuren 2 lades - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Peso met 2 deuren en 2 lades. Gemaakt uit witte MDF, voorkant afgewerkt in hoogglans.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 51.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-36-957-13 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 119,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
De commodes van de Peso-serie zijn een lichtrijke aanvulling voor je woonkamer. Zorg voor extra opbergruimte met de witte kasten uit MDF. Wat maakt deze collectie speciaal? De voorkant van elke kast is afgewerkt met een laagje hoogglans. Deze commode heeft twee lades en twee draaideuren. Binnenin zijn er drie legplanken.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob