Commode Maura-mat wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Maura is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in mat wit. De kast bestaat uit 3 draaideuren, 1 legplank en 2 lades.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 38.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB385242 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 41,90 cm |
| Lengte Product - cm | 119,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,40 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Commode Maura vindt gemakkelijk zijn weg in de meeste woonkamers dankzij zijn neutrale mat witte kleur en zijn tijdloos ontwerp. Achter de 3 draaideuren en in de 2 lades is er plaats voor servies, glazen en tafeldecoratie. Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA