Commode Korina-artisanale eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Korina is gemaakt uit spaanplaat en MDF en heeft zwarte metalen poten. De kast bestaat uit 2 draaideuren en 1 legplank.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN3304 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 81,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 87,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het warme artisanale eikdecor van deze commode zorgt voor sfeer in uw woonkamer. Achter de 2 draaideuren is er plaats voor eventueel gezelschapsspelen, boeken, enz. Personaliseer uw commode door er een mooie kamerplant of andere decoratie op te plaatsen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori