Commode Galaxy 4 laden - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Commode Galaxy 4 laden - wit
€ 177,60
€ 296,00
Veilig betalen
Witte commode Galaxy met 4 laden, vervaardigd uit spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 33.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA5354CO4T |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 77,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 106,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Een mooie, ruime commode is zonder twijfel een onmisbaar meubel in de slaapkamer. Dit witte exemplaar telt maar liefst 4 laden en is vervaardigd uit hoogwaardig spaanplaat. Ontdek zeker ook de andere opbergkasten van de Galaxy-reeks en combineer naar hartenlust!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's