Commode Carthago 94cm met 2 deuren & 1 lade - oude eik/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Carthago 94x40x105cm uit spaanplaat. Met één opberglade en twee deuren.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 52 |
| Aantal paar schoenen | 11 tot 15 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Oude Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGIS-3095VV11 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 94,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 105,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Richt je interieur in volgens de industriële woontrend met de collectie Carthago, gemaakt uit spaanplaat met een oud houtlook en metalen handgrepen. Achter de twee deuren zijn drie legplanken voorzien, waardoor je plaats hebt voor 10 à 15 paar schoenen. Dankzij de lade kan je ook allerlei kleine spullen opbergen, zoals je sleutels of opladers. Combineer met de andere producten uit de reeks Carthago voor een mooi geheel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob