Halbankje Carthago met zitkussen en opberglade - oude eik/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Halbankje Carthago 94x40x49cm uit spaanplaat met een look van oude eik. Met zitkussen in kunstleer en opberglade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29 |
| Aantal paar schoenen | 1 tot 5 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Oude Eik |
| Opties | Met zitkussen |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast met zitbank |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGIS-3095VV60 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 94,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 49,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Kunstleer, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Richt je interieur in volgens de industriële woontrend met de collectie Carthago, gemaakt uit spaanplaat met een oud houtlook en metalen handgrepen. Het halbankje is voorzien van een handige opberglade en twee open opbergvakken voor bijvoorbeeld een paar schoenen. Dankzij het zitkussen heb je een zachte plek om te zitten en je schoenen uit te doen na een lange werkdag. Combineer met de andere producten uit de reeks Carthago voor een mooi geheel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob