Commode Brest - 80x35x84cm - 2 deuren & 2 lades - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Brest 80x35x84cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in antraciet. Met twee deuren, twee lades en een legplank.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-43086789 |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De meubelcollectie Brest staat voor moderne elegantie met een warme, rustige uitstraling. Strakke lijnen, een verfijnd design en een harmonieuze afwerking maken deze collectie tot een perfecte basis voor een eigentijds interieur. De afwerking in antracietkleurige melamine brengt moeiteloos stijl en elegantie in huis. Dankzij het minimalistische ontwerp oogt Brest stijlvol en ingetogen, terwijl de greeploze fronten zorgen voor een luxe uitstraling. Dankzij de twee deuren en twee lades kan je in deze commode allerlei grote en kleine spullen netjes opbergen. Van de woonkamer tot de eetkamer of de hal, overal waar je extra opbergruimte nodig hebt komen de kasten Brest tot hun recht. Ontdek de volledige collectie Brest op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob